&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

PR Články

18. 09. 2018Matějovský

Matějovský

Povlečení jako svatební dar? Jednoznačné ano!

Hledáte inspiraci na dárek, který potěší novomanžele? Marně si lámete hlavu s výběrem takového daru, který bude luxusní, bude lahodit oku a přinese i praktické využití? S kvalitním svatebním povlečením nemůžete šlápnout vedle! Svatba. Jednoznačně mimořádná událost. Výběr svatebního povlečení jde ruku v ruce s touto slavnostní příležitostí. Volba by tedy měla padnout na ložní povlečení v noblesní variantě.

              

zdroj: Matějovský, a.s.

       

Luxus v podobě bavlněného saténu a damašku

Jak bavlněný satén, tak i damašek jsou symbolem pro luxus, kvalitu, krásu a pohodlí. Vyšší investice se mnohonásobně vrátí a manžele potěšíte nadčasovou klasikou. Oba materiály se vyznačují tím, že jsou vyrobené z luxusně zpracované 100% bavlny. Při výběru dbejte na to, aby se vždy jednalo o kvalitní přírodní materiál. Bavlněný satén je mimořádně hebký a jemný na omak. Pro jeho strukturu je charakteristický přirozený lesk, významným benefitem je mimo jiné jeho dlouhá životnost. Damaškové ložní povlečení je výjimečné svým jemným, vytkávaným reliéfním vzorem, kde se střídá lesklá a matná plocha. Je rovněž velmi příjemně hebké s přirozeným leskem.

zdroj: Matějovský, a.s.

      

Designový kousek nebo jednodušší klasika?

O výběru materiálu bychom tedy měli mít jasno. Co se barevných tónů a vzorů týče, měly by tak nějak zapadnout do celkového vzhledu ložnice. V případě, že darujete ložní povlečení novomanželům, jejichž interiér dobře znáte a víte, že se trefíte s výběrem do vkusu, můžete se přiklonit k některému z designových kousků na trhu. Zapátrejte po extravagantnějších designových vzorech v aktuálních barevných trendech, kterými jsou zlatá, svěží žlutá, tmavě modrá anebo naopak kontrastní, neutrální odstíny. Pokud nejste natolik odvážní s designovými záležitostmi, zvolte jednoduché, jednobarevné povlečení v neutrálním barevném provedení, které jemně doladí celkový vzhled ložnice. Rozmanitost vzorů a barev je mimořádná a je bezesporu z čeho vybírat.

 


 zdroj: Matějovský, a.s.

 

Slaďte celkový outfit

Ložní povlečení tedy máme vybráno. Pokud se novomanžele rozhodnete potěšit kompletní ložní výbavou, je na řadě volba vhodného prostěradla. Saténové prostěradlo krásně doplní povlečení z damašku nebo bavlněného saténu. Vyznačuje se mimořádnou hebkostí, je skvěle prodyšné a lehké. Zpravidla bývá vyrobeno ze 100 % bavlny nejvyšší kvality, ale dejte si pozor na záměnu s polyesterem. Saténové prostěradlo se velice rychle stane nezbytnou a oblíbenou záležitostí nejen novomanželské ložnice.

   

zdroj: Matějovský, a.s.

 

 

www.matejovsky-povleceni.cz