&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

PR Články

22. 04. 2018Chateau Hostačov

Chateau Hostačov

Jakmile se jednou projdete pod listy starých dubů a spatříte rybníček s romantickým ostrůvkem, garantujeme vám, že to bude láska na první pohled.

Okouzlující lesní sídlo - Chateau Hostačov

Svatební místo pro nevěsty, které se nebojí snít.

Jakmile se jednou projdete pod listy starých dubů a spatříte rybníček s romantickým ostrůvkem, garantujeme vám, že to bude láska na první pohled. A to ticho! Jste na venkově, daleko od hluku města a všude kolem vás vládne příroda. Nikdo vás nemůže vyrušit. Jste tu jen vy, vaše rodina a váš vysněný den!

 

Vše pod jednou střechou

Svatební den od ranních příprav až po večerní party strávíte na zámku, který vám je plně k dispozici. V Hostačově se postarají o vše potřebné, mají výbornou restauraci, která vás a vaše hosty nakrmí od rána do rána, a navíc exklusivní výběr vín. Hodovat a bavit se můžete po celém zámku, ve Velkém sále, v restauraci, ale i na nádvoří a na zahradě, jen tak pod širým nebem. A věřte nám, že vám k smrti unavení hosté budou vděční, když je bude místo noční cesty domů čekat luxusní postel v zámeckém pokoji.

Nejste na to sama

Nemusíte mít obavy, vážně se postarají o všechno. Zorganizovali zde již desítky svateb, takže si ušetříte čas s hledáním a naháněním dodavatelů. Vše připraví včas a poradí vám i na co nezapomenout.

Jana Kunášková, svatební specialistka Chateau Hostačov