&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

PR Články

20. 11. 2017Chateau Hostačov

Jana Kunášková je svatební specialistkou Chateau Hostačov. Devět let organizuje i ty nejnáročnější svatby, kde je jedním z novomanželů cizinec a rodiny odděluje jazyková bariéra. Se svými zkušenostmi nyní vytáhla do boje za lepší svatby v Česku.

Otevřít detail

12. 10. 2017Zoryana Stekhnovych * PARIS

Díky perfektně sedícím střihům, svatební šaty značky Zoryana Stekhnovych povznesou Vaší ženskost a udělají z Vás tu nejkrásnější ženu večera – ať už jste nevěsta, maturantka nebo se chystáte na elegantní, vznešenou akci.

Otevřít detail

10. 09. 2017Restaurant Petřínské Terasy

Naše restaurace na Petříně nabízí romantické místo pro svatební obřad a oslavu či či běžná partnerská setkání. Jsme jedním z nejromantičtějších míst v Praze. Přímo z naší restaurace můžete vidět nejen na Pražský hrad, ale mít celou Prahu téměř jako na dlani.

Otevřít detail

08. 09. 2017WORLD OF BEAUTY & SPA 2017

Pro očekávaných dvacet tisíc návštěvníků nabídne své novinky i tradiční výrobky téměř 350 vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek profesionální kosmetiky s přípravky pro wellness, spa a lázeňskou a hotelovou péči i výrobky pro finální spotřebitele.

Otevřít detail