&Abyste si své „ano“ mohli v klidu a pohodlí vychutnat

Archiv veletrhů

30. 01. 2016Svatební veletrh Ostrava

Veletrh, který pro Vás pořádáme již jedenáctým rokem, je určen všem zamilovaným a naším cílem je představit Vám něco nového i tradičního s ucelenou nabídkou produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí - svatby. Veletrh není jenom výstavní, ale je i prodejní se slevami až 30%.

Otevřít detail

24. 01. 2016Svatební veletrh Plzeň

Dámy se mohou během módních přehlídek nechat inspirovat krásnými svatebními šaty. Jedna z přehlídek bude doplněna luxusními diamantovými šperky. Na přehlídkovém mole bude hostem modelka Gabriela Dvořáková.

Otevřít detail

23. 01. 2016SVATEBNÍ SHOW 2016

Součástí veletrhu je velkolepá soutěž o svatbu snů, kde můžou zájemci vyhrát svatbu úplně ZDARMA. Vítězný pár snoubenců získá svatbu zcela ZDARMA, velké finále v neděli 24. 1. 2016

Otevřít detail

16. 01. 2016SVATBA NANEČISTO - Olomouc

Hlavním hostem tohoto veletrhu bude Česká Miss World 2014 Tereza Skoumalová, která se také představí na přehlídkovém mole. Čeká Vás bohatý doprovodný program, módní přehlídky svatebních a společenských šatů, přehlídky módních návrhářů, rozhovory, vystoupení, semináře, soutěže, svatba zdarma a spousta nejen svatební inspirace!

Otevřít detail